korábbi eredmények
ISKOLÁNK
tanév rendje

    Iskolai nyitvatartás
   
Csengetési rend
   
Tanév eseményei

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tanulmányi versenyeredmények 2010/2011.

Tanuló neve Osztály Verseny Helyezés Felkészítő tanár neve
Rétközi Iskola Szövetség által szervezett versenyek
Balogh Lilla 5.b Kazinczy Szépkiejtési verseny I. Korponai Anna
Bodnár Katalin 7.b Kazinczy Szépkiejtési verseny IV. Korponai Anna
Kovács Ferenc 2.a Szavaló verseny III. Tulipánné Frindik Enikő
Balogh Lilla 5.b Szavaló verseny IV. Korponai Anna
Jakab Ágnes 4. Szavaló verseny VI. Kegye Tünde
Nagy Ádám 8.a Matematika verseny III. Stremler Magdolna
Tóth Bence 6.o Matematika verseny III. Péter Jánosné
Nagy István 8.b Matematika verseny IV. Abán Csaba
Ócsai Gergő 3.a Matematika verseny IV. Jósvai Gabriella
Papcsák Petra 6.o Rajz verseny II. Erőss Tímea
Papcsák Nóra 4.o Rajz verseny V. Fabók Gyuláné
Támba Róbert 7.o Angol verseny V. Bem Rita
Ócsai Gergő Márk
Papcsák Nóra
Vacik Dániel
3.a
4.o
5.a
Természetismereti
csapatverseny
V. Margittai Zoltánné
Zsurkai Péter 7.b Kémia verseny VI. Stremler Magdolna
Megyei versenyek
Nagy Ádám 8.a Történelem verseny IX. Horváth Endréné
Országos versenyek
Nagy Ádám
Nagy istván
8.a
8.b
Országos Lego Robot Programozó verseny XI. Abán Csaba
Németh Nóra
Vacik Dániel
5.a Országos Lego Robot Programozó verseny XII. Abán Csaba
Jakab Dalma
Homonyik Márta
Fekete Tímea
Magyar Fanni
Makara Enikő
7.a
7.b
ÖKO iskola keretein belül megrendezett országos versenyen, megyénkből egyedüli továbbjutóként, az ország legjobb 12 csapatában.   Megyesiné Tamási Judit

 

Kitűnő és jeles tanulmányi eredmények 2010/2011.

KITŰNŐ TANULMÁNYI EREDMÉNYEK JELES TANULMÁNYI EREDMÉNYEK
Tanuló neve osztály Tanuló neve osztály
         
Földesi Szabina  1. Nagy Viktor 1.
Imre Vanessza  1.
Léka Patrícia  1.
Molnár Ádám  1.
Juhász Petra 2.a Kovács Kinga 2.a
Kovács Ferenc 2.a Szabó Máté 2.a
Csengeri Dorottya 2.b Lengyel Vanda 2.b
Imre Szabolcs 2.b Seres Vivien 2.b
Ócsai Ruben 2.b
Poór Lili 2.b
Márton Bettina 3.a Goller Krisztina 3.a
Ócsai Gergő Márk 3.a Kántor Annamária 3.a
Lovácsi Gergő István 3.b Palcsák Barbara 3.a
Somogyi Gréta 3.b
Támba Cintia 3.b
Támba Regina 3.b
Papcsák Nóra Annamária 4. Enyedi Cintia 4.
Poór Fanni 4. Németh Ádám Pál 4.
Tóth Zoltán 4.
Németh Nóra 5.a
Vacik Dániel 5.a
Balogh Lilla 5.b Bagoly Sándor 5.b
Sinka Norbert 5.b
Nagy Nóra Vivien 6. Goller Klaudia Bernadett 6.
Papcsák Petra 6.
Jakab Dalma 7.a
Magyar Fanni 7.a
Nagy Ádám 8.a Németh Barbara 8.b
Virág Dóra 8.a

sporteredmények 2010/2011.

Tanuló neve Megyei atlétika csapat Megyei egyéni Megyei foci Felkészítő tanár neve
Sinka Norbert II. III. V. Oroszi István
Tóth Tibor József II. V. V.
Németh Ádám II. VII. V.
Sipos Bence II. V.
Tóth Tibor II. V.
Fegyver Márk II. V.
Hajnal Roland V.
Soltész Ádám V.
Tóth Krisztián V.
Tóth Dániel V.
Jónás Sarolta VII. XII.
Hegyes Fatima VII.
Kántor Annamária VII.
Goller Krisztina VII.
Lukács Cintia VII.
Tóth Klaudia VII.
Jakab Ágnes VII.
Megyei csapat 4 tusa Megyei 4X100 váltó
Moldován Kinga VI. Megyei magasugrás V.
Magyar Fanni VI. II.
Goller Klaudia VI. II.
Tóth Vivien VI. II
Nagy Vivien VI. II.
Jakab Dalma VI. Országos diszkosz III.
Hamvai Tímea Megyei súlylökés IV.